Obchodník / Konzultant pro Protel

Jsme česká společnost zabývající se vývojem a dodávkami pokladních systému pro restaurace, jídelny a hotely. Naše produkty používají špičky svého oboru. Do našeho týmu hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Obchodník/konzultant.

Náplň práce Protel konzultanta

  • Podpora uživatelům při konfiguraci hotelového systému
  • Konzultace používání systému
  • Školení uživatelů i managementu
  • Autorské dozory
  • Analýza požadavků a návrhy řešení
  • Příprava tiskových výstupů v MS Word
  • Příprava dokumentace
  • Jednání se zákazníky
  • Jednání s dodavatelem systému

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi v hotelu (Front Office, Rezervace, Revenue, MICE) nebo na podobné pozici
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Výborný ústní i písemný projev
  • Znalost prostředí hotelnictví a gastronomie
  • Dobrá znalost AJ
  • Znalost NJ výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, vstřícné vystupování
  • Pokročilou znalost práce s PC - Word, Excel, Outlook, Internet
  • Znalost hotelového systému protel je výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní zajímavou práci ve stabilní firmě
  • Práci v pohodovém kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Spolupráci s nejlepšími hotely a hotelovým řetězci v České a Slovenské republice

Pozice je volná v Praze, Olomouci i Bratislavě.

Můžete být přínosem Septimu? Napište nám a ozveme se Vám zpět.

Životopis

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

Na jaké benefity se můžete těšit?

Ohodnocení.

Septim nabízí vynikající ohodnocení a motivuje své zaměstnance prostřednictvím naslouchání jejich potřeb a konkurenceschopných platů. Věříme, že spokojení a motivovaní zaměstnanci jsou klíčem ke společnému úspěchu!

Stabilita.

Septim staví na 30 letech tradice v gastro byznysu a díky tomu je stabilním hráčem na trhu. Dlouholetými zkušenostmi a spolehlivostí jsme získali již více než 1500 klientů. Vyvíjíme nejrespektovanější provozní systém v ČR!

Perspektivita.

Septim, s ještě většími ambiciózními plány do budoucna, se stále aktivně rozvíjí. Jsme součástí skupiny Miton do jejíž rodiny spadá například Heureka, DámeJídlo či Rohlík. Můžete proto pracovat po boku naprostých profesionálů!

Flexibilita.

Septim nabízí inspirativní prostředí, které podněcuje pracovní kreativitu a motivaci. Každý den nás společně obklopují inspirující podněty, příběhy zákazníků i možnosti pro osobní a profesní růst! A nabízíme toho mnohem, mnohem více...