QSR Automations: partner systému Septim

QSR Automations je světová jednička v automatizaci gastro provozu. Po několikaletém partnerství se můžeme pochlubit úspěšnými aplikacemi především jejich profesionálních kuchyňských displejů.

Co pro vás přináší QSR Automations v systému Septim?

Zásadní přínos QSR Automations a systému Septim je automatizace provozu kuchyně. Umíme implementovat jejich vybroušený systém do kuchyňských prostor. Díky systému kuchyňských displejů tak získává vaše restaurace možnost zvýšit efektivitu kuchyně a zásadně pomoci personální otázce. Díky řízení kuchyně tímto systémem zastanou kvalitní práci i méně kvalifikované síly.

Největší háček? Není. Jen váš šéfkuchař musí být ochotný jít do nového stylu práce, který je dnes vlastní spíš zahraničním restauracím. Ale pokrok nikdo nezastaví...

Respektované provozy, které využívají služby partnera QSR Automations.

Co za produkty nabízí partner QSR Automations v restauraci?

Největší přínos vidíme nyní v implementaci systému kuchyňských displejů, který může být revoluční pro zvýšení ziskovosti vaší restaurace.

Oficiální stránky partnera QSR Automations


Často kladené otázky u partnera QSR Automations.

Jaký je hlavní přínos partnera QSR Automations pro provoz restaurace?

Hlavní přínosem QSR Automations s integrací v systému Septim je efektivita provozu. Další klíčové místo pro budování ziskovosti restaurace je kuchyně a to QSR Automations umožní.

Jaký je první krok pro využití služeb partnera QSR Automations v našem provozu?

První krok pro využití kuchyňských displejů je oslovení našich konzultantů. Pro správné fungování tohoto komplexního systému je nutné precizní nastavení pro váš specifický provoz.

30 let

na trhu

3 000+

běžících pokladen

60+

zaměstnanců


Proberte s našimi konzultanty, jak na to.

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.

420 restaurant volí Septim

420 restaurant volí Septim

Septim se stal, po veleúspěšné michelinské restauraci FIELD, partnerem další restaurace Radka Kašpárka. Provozní systém Septim je implementován nyní i v podniku 420 restaurant, nejočekávanějším gastronomickém počinu roku 2023!

Miton navýšil svůj podíl v Septim

Miton navýšil svůj podíl v Septim

Rádi bychom všechny naše partnery informovali o změnách ve vlastnické struktuře společnosti. Investiční skupina Miton totiž po dvou letech spolupráce navýšila svůj původně minoritní podíl v Septimu na většinový.

Pokladní systém a provozní systém restaurace. Rozdíl?

Pokladní systém a provozní systém restaurace. Rozdíl?

Pokladní systém a provozní systém jsou dva různé, ale vzájemně propojené systémy, které hrají klíčovou roli v provozu restaurace.