Kariéra.

Jsme přední česká softwarová společnost se zaměřením na oblast HoReCa, která svým pracovníkům nabízí zajímavou a perspektivní práci v příjemném pracovním prostředí.

Na jaké benefity se můžete těšit?

Ohodnocení.

Septim nabízí vynikající ohodnocení a motivuje své zaměstnance prostřednictvím naslouchání jejich potřeb a konkurenceschopných platů. Věříme, že spokojení a motivovaní zaměstnanci jsou klíčem ke společnému úspěchu!

Stabilita.

Septim staví na 30 letech tradice v gastro byznysu a díky tomu je stabilním hráčem na trhu. Dlouholetými zkušenostmi a spolehlivostí jsme získali již více než 1500 klientů. Vyvíjíme nejrespektovanější provozní systém v ČR!

Perspektivita.

Septim, s ještě většími ambiciózními plány do budoucna, se stále aktivně rozvíjí. Jsme součástí skupiny Miton do jejíž rodiny spadá například Heureka, DámeJídlo či Rohlík. Můžete proto pracovat po boku naprostých profesionálů!

Flexibilita.

Septim nabízí inspirativní prostředí, které podněcuje pracovní kreativitu a motivaci. Každý den nás společně obklopují inspirující podněty, příběhy zákazníků i možnosti pro osobní a profesní růst!

Pohoda.

V Septimu vytváříme pohodový a přátelský pracovní kolektiv, kde si navzájem pomáháme a podporujeme. Atmosféra vzájemného respektu a spolupráce je pro nás velmi, velmi důležitá!

Vzdělávání.

V Septimu věříme v důležitost vzdělávání a aktivně ho podporujeme. Poskytujeme zaměstnancům příležitosti k odbornému rozvoji a neustále se snažíme posilovat jejich dovednosti a znalosti!