O společnosti.

Společnost Septim Systems a.s. (dříve ASW Systems) vyvinula a provozuje vlastní platební a provozní systém restaurace Septim.

Septim si během téměř 30 let vybudoval pozici nejrespektovanějšího systému pro gastro podniky.

Respektované provozy, které využívají Septim.

Příběh Septimu.

Vývoj systému Septim začal v roce 1994, kdy jeho zakladatel Zbyněk Švec začal psát první verzi pokladního softwaru. Následně se společnost rozrůstala, přibírala nové klienty a vyvíjela nové verze Septimu. Dnes restaurace vyžívají čtvrtou verzi systému Septim, máme přes 60 lidí, provozujeme více než 3 000 pokladen a míříme ještě výš.

2023

Investiční skupina Miton po dvou letech spolupráce navýšila svůj původně minoritní podíl v Septimu na většinový, 80%. Septimu dál věří i CEO Lukáš Urban a zakladatel Zbyněk Švec, kteří si ve společnosti nadále ponechali každý 10% podíl. Lukáš Urban zůstává v čele firmy a Zbyněk Švec bude fungovat jako externí poradce společnosti.

Stáváme se garantovaným partnerem ASOCIACE HOTELŮ A RESTAURACÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Provozujeme již 3 000+ pokladen a spolupracuje s námi více než 60 kolegů.

2021 - 2022

Stále zdokonalujeme systém Septim.4. Na konci roku 2022 je uvolněn release 4.1.32

Provozujeme již 2 500+ pokladen a máme více než 40 spolupracovníků.

Investiční skupina Miton vstoupila do společnosti Septim.

2013 - 2020

Provozujeme již 2 000+ pokladen a zaměstnáváme více než 30 zaměstnanců.

Neustále zdokonalujeme náš systém a na přelomu let 2017 a 2018 představujeme Septim.4

Dokončili jsme akvizici společnosti Spectu a zařadili jsme nové inovativní produkty do naší nabídky.

2010 - 2012

Získáváme další významné zákazníky jako GASTRO GROUP, Hooters, Sasazu, La Bottega Finestra Praha, La Finestra Praha, Club Xanadu Jihlava, Cavalli club Praha, Dubina Domažlice, Coa restaurant Praha, BlueOrange Praha, Golf Lipiny Karviná, Café Traverza Praha, Aromi Praha, Bellevue Praha a další desítky nových restaurací.

Dále se rozrůstáme a stěhujeme moravskou a slovenskou pobočku.

Rozrůstáme se a měníme v rámci Prahy sídlo společnosti.

1995 - 2009

Každý rok získáváme desítky nových zákazníků. Na konci roku 2009 počet uživatelů pokladního systému Septim překročil počet 850!

Dodali jsme systém Septim do SazkaArény (dnešní O2arena). Jedná se o nejrozsáhlejší pokladní systém v ČR, 250 pokladních míst na jednom místě.

Stáváme se  výhradním distributorem hotelového systému PROTEL v ČR.

1994

Zbyněk Švec, zakladatel systému Septim, začal psát první verzi pokladního systému.


Naše vize? Záleží nám na každém detailu.

Naší misí je vývoj a servis systému Septim a tím i zajištění efektivního řízení gastro podniků. Chceme, aby pracovníci v restauracích měli dostatek prostoru pro svou hlavní práci – přípravu skvělého jídla a péči o hosty.

Tím naplňujeme náš cíl – chceme vést podniky k úspěchu. Chceme, aby se do nich hosté rádi vraceli a jejich dojem z návštěvy byl vždy a ve všech směrech pozitivní.

Díky tomu věříme, že budeme směřovat k naplnění naší vize: zvýšit celkovou úroveň a kvalitu služeb v českém gastru. Lidé se tak nebudou muset bát, že v nějaké restauraci nedostanou dobré jídlo.


Naše hodnoty.

Partnerství.

Pro naše zákazníky nejsme jen dodavatelé řešení. Jsme pro ně partneři, na které se mohou kdykoliv obrátit. Věnujeme jim vždy maximální možnou péči.

Stabilita/dlouhodobost.

Přicházíme s produktem, na který se může zákazník opravdu spolehnout. Je totiž základem pro dlouhodobě fungující provoz.

Inovace.

Náš produkt neustále inovujeme. Jedině tak můžeme našim zákazníkům nabídnout vždy dokonale aktuálně řešení jejich byznysových potřeb.


Často kladené otázky.

Kým je vlastněn Septim?

Septim je produkt společnosti Septim Systems a.s. Je vyvíjen již od roku 1994.

Vlastní ASW Systems a.s. české zastoupení hotelového systému Protel?

Donedávna vlastnila společnost Septim Systems a.s. i zastoupení hotelového systému Protel v Česku a na Slovensku. Nicméně pro lepší organizaci se Septim a Protel rozdělil do separátních firem se stejnou vlastnickou strukturou. Úzká a přátelská spolupráce probíhá i nadále, sdílíme např. kanceláře v pražské centrále. Protel nabízí a servisuje tedy společonst protel systems s.r.o.

Proberte s našimi konzultanty, jak na to.

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.