Slaboproudé instalace.

Pro naše zákazníky ze sektoru hotelů a restaurací zajišťujeme kompletní slaboproudé instalace.

Slaboproudé instalace v restauraci.

Kamery

Pracujeme se všemi dostupnými technologiemi analogového HD, běžného PAL, ale i IP kamerami. Naším hlavním cílem je maximalizace efektu kamerového systému.

Ozvučení

Instalace realizujeme se skvělými značkami jako BOSE, Bang & Olufsen, ale i Apart, LD, RH Sound, Dexon, tak aby byl vždy naplněn konkrétní účel ozvučení.

Zabezpečovací systémy

Dodáváme zabezpečovací a přístupové systémy Paradox a Jablotron.

Sítě a kabeláže

Realizujeme návrhy kabeláží, jejich pokládku jak v metalických, tak i optických variantách. Zároveň pracujeme i s pokročilými wifi technologiemi na bázi zařízení Mikrotik a Ubiquity.

30 let

na trhu

3 000+

běžících pokladen

60+

zaměstnanců

420 restaurant volí Septim

420 restaurant volí Septim

Septim se stal, po veleúspěšné michelinské restauraci FIELD, partnerem další restaurace Radka Kašpárka. Provozní systém Septim je implementován nyní i v podniku 420 restaurant, nejočekávanějším gastronomickém počinu roku 2023!

Miton navýšil svůj podíl v Septim

Miton navýšil svůj podíl v Septim

Rádi bychom všechny naše partnery informovali o změnách ve vlastnické struktuře společnosti. Investiční skupina Miton totiž po dvou letech spolupráce navýšila svůj původně minoritní podíl v Septimu na většinový.

Pokladní systém a provozní systém restaurace. Rozdíl?

Pokladní systém a provozní systém restaurace. Rozdíl?

Pokladní systém a provozní systém jsou dva různé, ale vzájemně propojené systémy, které hrají klíčovou roli v provozu restaurace.