Riccardo Lucque a jeho luxusní restaurace v síti La Collezione spoléhájí na Septim

" Septim nám díky svým zákaznickým programům pomohl poznat našeho hosta ještě lépe.

Riccardo Lucque

Riccardo Lucque se začal věnovat gastronomii již ve svých 16 letech. Po devítiletém pobytu v Anglii, kde pracoval v restauraci Zafferano, se přesunul do Londýna, kde se stal výkonným šéfkuchařem v síti pěti italských restaurací. Poté, co strávil čas i v New Yorku, se v roce 2002 usadil v Praze. Nejprve působil jako šéfkuchař v restauraci Square a o tři roky později otevřel svou první restauraci Aromi v Mánesově ulici.

La Collezione je jedna velká italská rodina. Skládá se ze dvou starších sestrer – restaurací Aromi a La Finestra in Cucina, pěti mladších sourozenců – bister La Bottega a školy vaření Laboratorio. Nejnovějším přírůstkem je restaurace Amano. Všechny restaurace efektivně podporuje restaurační systém Septim, který je navržen přesně tak, aby splňoval nejnáročnější podmínky gastro provozu.

Aromi je 25. nejlepší italská restaurace na světě pro rok 2024. BRAVO! Aromi se stala domovem autentické italské kuchyně ve fine diningovém prostředí. Kvalitou poskytovaných služeb dosáhla restaurace řady prestižních mezinárodních ocenění. Po devíti po sobě jdoucích letech od 2006 do 2014 získala ocenění BIB Gourman Michelin. Každý den si host může vybrat z pestré nabídky čerstvých sladkovodních i mořských ryb. Důležitým pomocníkem pro efektivní řízení celého náročného podniku, kterým tento gastro provoz bezesporu je, může být jedině Septim modul Manažer.

LA BOTTEGA – autentická italská bistra. La Bottega Di Finestra,  La Bottega Bistroteka, La Bottega Linka, La Bottega Oaks Deli Bistro a eBottega.cz. Pravá italská bistra a obchody s těmi nejkvalitnějšími delikatesami. Bistra nabízí svým hostům čerstvé italské pečivo, ty nejčerstvější ryby, mořské plody i stařené maso. Srdcem provozů je náš pokladní systém pro kavárny, bistra a bary.

La Finestra in Cucina otevřela prvním hostům své dveře v roce 2009. Nachází se jen několik stovek metrů od Staroměstského náměstí v Praze a specializuje se na přípravu stařených mas pocházejících z vybraných chovů, bio farem z Itálie, Španělska a USA. V roce 2020 restaurace obdržela ocenění Tripadvisor Travelers' Choice Award. Důvěra a loajalita zákazníků je jeden z klíčových faktorů každé úspěšné restaurace, proto La Finestra in Cucina spoléhá na Septim modul Věrnostní systém (CRM).

Laboratorio se specializuje na kurzy vaření, vinné párování, vietnamské speciality, japonskou kuchyni či párování tabáku s alkoholem. Výběr lektorů je soustředěn jen na největší odborníky. Proto se zde návštěvník může vzdělávat jen od těch nejlepších jako jsou např. Zdeněk Pohlreich, Riccardo Lucque nebo Martin Kortus. Počet lektorů však přesahuje číslovku 50. Aby vše správně a včas fungovalo využívá Laboratorio Septim modul Reporty a přehledy.

Amano je zatím nejnovějším přírůstkem v rodině La Collezione. Moderní italská gril restaurace, jejímž srdcem je Josper gril. „Amano“ je v překladu milovat a stejně tak jeho název vychází z italského slova „A mano“, tedy ručně. Restaurace stojí na poctivosti, kvalitních surovinách, čerstvosti, respektu k ingrediencím, lidech a produktech jejich práce. A protože dělat něco svým srdcem, a myslet to opravdově, znamená nekoukat na čas. Proto Septim svým zákazníkům garantuje NON-STOP pomoc s provozním softwarem i hardwarem. Pro jakýkoliv případ je tu Septim Helpdesk a Hotline. 24/7!

Máte zájem o profesionální a efektivní vedení vašeho gastro provozu?

Kontaktujte naše Septim konzultanty, aby s Vámi prošli Vaše konkrétní potřeby a navrhli nejlepší a nejefektivnější řešení přímo pro váš provoz.