Úvod » ASW Systems a.s.
O společnosti
O společnosti

ASW Systems a.s.

Jsme ryze česká společnost, která se již od roku 1994 specializuje na vývoj a instalace pokladních a skladových systémů pro gastronomické provozovny, obchody a služby.

Jsme předním dodavatelem informačních systémů v oblasti HORECA. Restaurační a pokladní systém SEPTIM, který jsme vyvinuli, je určen pro komplexní řízení náročného restauračního provozu a je respektovaným pomocníkem mnoha manažerů i majitelů podniků. Septim je právem nejrozšířenějším pokladním systémem mezi profesionály v gastronomii v České republice.

Jako partnera v hotelovém segmentu jsme si vybrali společnost protel hotelsoftware GmbH, která má v hotelovém světě vedoucí postavení. Získali jsme výhradní zastoupení, a proto můžeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní hotelový software protel.

Úzké zaměření na oblast gastronomie z nás činí zkušeného poskytovatele produktů i služeb a zaručuje vysokou úroveň odbornosti i spolehlivosti.

Cíl společnosti

Našim cílem je vyvíjet a dodávat vysoce funkční, rychlé a moderní řešení, které splňuje potřeby gastronomického provozu a které budou naši budoucí i stávající zákazníci považovat za svojí skutečnou konkurenční výhodu.

Členství a partnerství

Naše společnost je výhradním partnerem společnosti protel hotelsoftware GmbH v České i Slovenské republice,