Úvod » Pokladní a hotelové systémy » Pokladní systém Septim pro restaurace
Řešení
Řešení

Pokladní systém Septim pro restaurace

Software Septim Restaurace je našim vlajkovým produktem, který je prověřen nejnáročnějšími zákazníky v oboru gastronomie, dále přizpůsobován a vyvíjen.

Restaurační a pokladní systém je optimalizován pro dotykové pokladny, pomocí dotyku se markuje. Napojení na tiskárny objednávek nápojů, jídel a účtů je standardem. Systém je rozšířitelný o mobilní pokladny, magnetické nebo čipové karty a mnoho dalších zařízení jako jsou váhy, čtečky čárových kódů apod.

Septim může být nasazen v libovolně velkých provozech s neomezeným počtem uživatelů, ale i v malých restauracích s jednou pokladnou.

Modul Pokladna programu Septim pro restauraci se nejvíce blíží klasické představě o pokladně. Většinou se jedná o počítač s integrovaným dotykovým displejem. V programu Manažer se pro pokladnu nakonfiguruje rozložení receptur na obrazovce v hierarchickém uspořádání. Jednotlivé skupiny receptur je možné navíc rozlišovat barvami či vkládat loga produktů. Pokladna se ovládá dotyky na monitoru a dotykem je namarkována požadovaná prodejní položka. Doplňkový prodej baleného zboží je možné markovat pomocí čtečky čárového kódu. Pokladna pro restauraci je většinou vybavena tiskárnou účtenek a lze připojit i libovolný počet objednávkových tiskáren pro kuchyň. V restauraci lze standardní počítačovou pokladnu také částečně nahradit bezdrátovou mobilní pokladnou.

Provozní pracuje v Manažerském modulu. Ten bývá většinou instalován na počítači v zázemí a umožňuje například definovat prodejní položky, receptury, zákazníky i obsluhující personál, uživatelská oprávnění a současně vyhodnocovat finanční ukazatele provozu. Obě části systému jsou plně propojeny.

pokladní systém Septim pro restaurace

pokladní systém Septim pro jídelny

Hotelový rezervační systém protel