Úvod » Pokladní a hotelové systémy » Pokladní systém Septim pro restaurace
Řešení
Řešení

Pokladní systém Septim pro restaurace

Software Septim Restaurace je našim vlajkovým produktem, který je prověřen nejnáročnějšími zákazníky v oboru gastronomie, dále přizpůsobován a vyvíjen.

Restaurační a pokladní systém je optimalizován pro dotykové pokladny, pomocí dotyku se markuje. Napojení na tiskárny objednávek nápojů, jídel a účtů je standardem. Systém je rozšířitelný o mobilní pokladny, magnetické nebo čipové karty a mnoho dalších zařízení jako jsou váhy, čtečky čárových kódů apod.

Septim může být nasazen v libovolně velkých provozech s neomezeným počtem uživatelů, ale i v malých restauracích s jednou pokladnou.

Modul Pokladna programu Septim pro restauraci se nejvíce blíží klasické představě o pokladně. Většinou se jedná o počítač s integrovaným dotykovým displejem. V programu Manažer se pro pokladnu nakonfiguruje rozložení receptur na obrazovce v hierarchickém uspořádání. Jednotlivé skupiny receptur je možné navíc rozlišovat barvami či vkládat loga produktů. Pokladna se ovládá dotyky na monitoru a dotykem je namarkována požadovaná prodejní položka. Doplňkový prodej baleného zboží je možné markovat pomocí čtečky čárového kódu. Pokladna pro restauraci je většinou vybavena tiskárnou účtenek a lze připojit i libovolný počet objednávkových tiskáren pro kuchyň. V restauraci lze standardní počítačovou pokladnu také částečně nahradit bezdrátovou mobilní pokladnou.

Vedoucí provozovny pracuje v Manažerském modulu. Ten bývá většinou instalován na počítači v zázemí a umožňuje například definovat prodejní položky, receptury, zákazníky i obsluhující personál, uživatelská oprávnění a současně vyhodnocovat finanční ukazatele provozu. Obě části systému jsou plně propojeny.

pokladní systém Septim pro restaurace

pokladní systém Septim pro jídelny

pokladní systém Septim pro fitness centra

pokladní systém Septim pro kadeřnictví

Hotelový rezervační systém protel

Elektronický jídelní lístek Spectu