Úvod » Pokladní a hotelové systémy » Pokladní systém Septim pro fitness centra
Řešení
Řešení

Pokladní systém Septim pro fitness centra

Septim Fitness je informační systém určený pro vedení a správu sportovních, relaxačních či wellness center, solárních studií nebo jiných klubů, založených na klubovém členství.

Smyslem každého klubového členství je pro provozovatele spokojený host a pro hosta přístup k čerpání členských výhod. Pro dosažení těchto cílů hraje nezbytnou roli věrnostní CRM systém, který je do informačního systému integrován.

Systém Septim Fitness je komplexní nástroj, který poskytuje přesné informace o dění v klubu. Jeho páteří je modul CRM, který umožňuje správu členských výhod, permanentek, tarifů a slev. Práce se zákazníky umožňuje individuální nastavení cen nebo slev na jednotlivé aktivity a nabízí jasný přehled o návštěvách, využívaných aktivitách, zakoupeném zboží i detailní přehled o všech uskutečněných platbách. Součástí modulu CRM jsou i speciální konta pro firemní zákazníky, která přehledně evidují všechny zákazníky dané firmy a pokud je třeba, umožní i individuální nastavení.

Systém umožňuje správu a rezervace lekcí a služeb, v definované kapacitě a s přiděleným lektorem. Pomocí lekcí lze sestavit cvičební rozvrhy. Modul lekce obsahuje také rozhraní pro propojení s on-line rezervačním systémem (pozn. on-line rezervační systém není součástí Septim Fitness, je tvořen na zakázku dle přání zákazníka).

Pro potřeby provozu sportovních center je k dispozici celá řada dalších funkcí a podpora pro specializovaná zařízení typu turniketů a parkovacích závor.

pokladní systém pro restaurace

pokladní systém pro jídelny

pokladní systém pro fitness centra

pokladní systém pro kadeřnictví a kosmetické salony

hotelový rezervační systém protel

elektronický jídelní lístek Spectu