Úvod » Pokladní a hotelové systémy » Septim pro závodní stravování
Řešení
Řešení

Septim pro závodní stravování

Závodní stravování je specifická část gastronomie, a proto jsme pokladní systém přizpůsobili a složili z takových modulů, aby plně vyhovoval i v této oblasti. Podle konkrétních požadavků provozu se můžete sami rozhodnout, zda jej rozšíříte například o skladové hospodářství, webové objednávky jídel, normování či jinou funkci.

Stravovací systém Septim Jídelna podporuje režim jak bezobjednávkového, tak objednávkového prodeje a školních jídelen.

Strávníkům nabízíme různé možnosti objednávání stravy tak, abychom jim proces objednání co nejvíce zpříjemnili a zjednodušili. Komfort jim dopřejeme i tím, že jim umožníme v systému využívat jejich zaměstnanecké karty, které používají pro vstup do budovy - jiných nebude třeba! Septim díky tomu dokáže poměrně rychle zpracovat přehledné podklady pro srážky ze mzdy a vyúčtovat stravné. Pokud nebude vyhovovat široká škála přednastavených reportů, je možné je upravit nebo připravit výstupy zcela dle požadavků zákazníka. Pracovník stravovacího provozu má usnadněnou práci a může se věnovat zákazníkům nebo výrobě.

Septim podporuje nastavení různých cenových hladin a dotačních politik, tak aby naši zákazníci mohli poskytnout profesionální servis zákazníkům svým.

Prodej doplňkového a váženého sortimentu je nezbytnou součástí provozů závodního stravování. Instalací čtečky čárového kódu nebo přímé napojení váhy do pokladního systému pomáháme rychleji odbavit zákazníky a snížit chybovost při markování zboží. Prodej zboží je okamžitě navázán na sklad a umožňuje tak okamžitou kontrolu zásob.

Je podporován bezhotovostní způsob úhrady, strávníkům evidována konta, a to jak kreditní, tak debetní. Obecně platí, že omezením toku hotovosti se minimalizuje riziko podvodů. Je praxí prověřeno, že dojde také k zefektivnění a zrychlení provozu jídelny.

pokladní systém pro restaurace

pokladní systém pro jídelny

hotelový rezervační systém protel